Drodzy Państwo!

Jako producent działający na rynku od ponad ośmiu lat chcielibyśmy zachęcić was do otworzenia się na gipsowe aranżacje własnych wnętrz.

Wyroby gipsowe są przede wszystkim naturalne, pochodzenie barwników nie jest szkodliwe dla zdrowia osób najbardziej wrażliwych na komplikacje górnych dróg oddechowych. Warto podkreślić, że dużo importowanych materiałów z Chin, Ukrainy czy Rosji wykonanych jest z komponentów pochodzenia sztucznego oraz chemicznego.

Kolorowe płytki, które oferowane są przez różnych producentów to po prostu malowane z zewnątrz białe wyroby, farbami które zawierają ciężkie dla zdrowia ołowie oraz formaldehydy.

Z czystym sumieniem możemy polecić Państwu nasze produkty ze względu na ich pochodzenie ( w 100% są tworzone w naszej pracowni) do ich wyrobu i barwienia wykorzystywane są materiały pochodzenia naturalnego. Wszystkie wyroby kolorowe barwione są w masie co daje Państwu pewność, że po wyschnięciu nie zmienią one barwy oraz oczywiście doradzimy jakie bezpieczne sposoby wykorzystać do ich impregnacji.

Realizujemy również wykonanie wzorów na indywidualne zlecenie klienta oraz nawiązujemy współpracę z firmami tudzież sklepami detalicznymi.

Po więcej pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Pozdrawiamy,

Zespół ESZTEKA.PL