• Wyprzedaż!

Czerwona cegła z gotową fugą płytki elewacyjne betonowe lico cięte

65,00 zł
Brutto

Serdecznie witamy!

Posiadamy w sprzedaży elewacyjne płytki wykonane z betonu. Jest to cegła produkowana na wzór ciętej cegły rozbiórkowej z gotową fugą.
Płytki idealnie nadają się do montażu w miejscach, które narażone są na działanie wody/pary wodnej czy wilgoci takich jak elewacje budynków np. wejść do domów jednorodzinnych, kuchni, łazienek czy klatek schodowych.

Ilość

w 1m2 znajduje się ponad 50 różnych wzorów cegły także sama płytka nie jest często powtarzalna co daje Państwu możliwość różnych konfiguracji na ścianie tak aby efekt był jak najbardziej naturalny.

Płytki wykonane są z barwionego w masie betonu architektonicznego dzięki czemu mają Państwo gwarancję utrzymania koloru na minimum 10 lat! Używamy sprawdzonych barwników nieorganicznych polskiego pochodzenia!

Montaż płytek jest bajecznie prosty - na zasadzie pióro wpustu. Zaoszczędzą Państwo przy tym sporo pieniędzy oraz czasu ( fachowiec powinien wycenić sam montaż bez fugowania co jest bardzo czasochłonne i kosztowne).

Płytki są wzmacniane keramzytem co powoduje zwiększenie wytrzymałości oraz ograniczenie wagi samego towaru.

Faktura płytki pochodzi od oryginalnej cegły rozbiórkowej - po zaimpregnowaniu płytki ich kolor będzie stanie się wyrazisty (mniej więcej o dwa tony)

Dane techniczne płytek:

Wymiar cegły z uwzględnieniem fugi: 28x7cm

Grubość płytki : 2cm

Ilość na 1m2: 52 sztuki

Realizujemy sprzedaż wysyłkową płytki wysyłane są na paletach.
Serdecznie zapraszamy do zakupu!

eszteka
lico betonowe z fugą
1708 Przedmioty

Zobacz także